Menu
Obec Kálnica
ObecKálnica
rozšírené vyhľadávanie

BIKEFEST 2024

Kedy: 31. 5. 2024 9:00 – 2. 6. 2024 23:59

Kde: Bikepark Kálnica

BIKEFEST 2024 1

Aj tento rok nás čaká biková akcia roka! Termín je jasne daný - 31.5-2.6.2024 a vy sa môžete tešiť na viac ako 10 súťažných disciplín, párty večery, svetový pohár v disciplíne slopestyle, ale aj bohatú výstavnú zónu a stovky testovacích bicyklov.

Typ akcie: šport, aktívne trávenie voľného času (cykloakcia pre verejnosť)
Akcia je vhodná pre deti

V programe Bikefestu okrem starých známych disciplín a ťahákov ako sú napríklad whip-off contest, strieborná séria svetového pohára v slopestyle alebo nočný dual slalom pribudne aj niekoľko noviniek.

Tento rok sa návštevníci môžu tešiť aj na nedeľné preteky slovenského pohára v disciplíne dirt jump, nové maratónske trate – vrátane tej najdlhšej 78 km. V maratóne budú pretekať aj e-bikeri v rámci slovenského pohára elektrobicyklov. A výkon elektrobicyklov s motormi Bosch budú môcť jazdci otestovať aj v súťaži jeden na jedného, kde sa bude štartovať na identických e-bikoch.

Najväčší bicyklový festival na Slovensku, ale aj v strednej Európe už klope na dvere a všetci ste na neho srdečne pozvaní!

Registrovať sa na preteky môžete na webe bikefest.biker.sk a registrácia testovacích bicyklov bude spustená na začiatku mája. Dovtedy sledujte náš web a sociálne siete, aby vám nič neuniklo.

Ďalšie informácie

Adresa miesta konania

Bikepark Kálnica, Kálnica

Časová náročnosť

Doba trvania: 2.6 dní
Dátum vloženia: 12. 4. 2024 21:30
Dátum poslednej aktualizácie: 12. 4. 2024 21:36
Autor: Správca Webu

Užitočné Informácie,
ktoré Vás môžu zaujímať.